Typy Stávok na Hádzanú

Existuje mnoho typov stávok na hádzanú, vrátane akumulačných, hendikepových stávok a stávok na zápasy. Všetky z nich vám môžu poskytnúť solídnu návratnosť investícií, ale najlepšiu cenu nájdete na všetkých dostupných trhoch. Existujú aj hendikepové stávky, ktorých cieľom je vyrovnať výsledky stávkou na stranu, o ktorej si myslíte, že vyhrá s určitým rozdielom. Táto stávka je najobľúbenejšia zo všetkých možností stávkovania na hádzanú.

Ďalším typom stávkovania na hádzanú je propozičná stávka, ktorá je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí radi analyzujú hádzanárske zápasy a sledujú výkon svojich tímov počas sezóny. Môžete si staviť na počet gólov strelených tímom alebo jednotlivcom. Tieto kurzy sú vo všeobecnosti vyššie ako ostatné dva typy, ale musíte si uvedomiť, že je ťažšie ich umiestniť ako ostatné dva. Namiesto toho môžete staviť na pevnú sumu pre všetky hry v rade bez remíz.

Budúce stávky sú k dispozícii aj na hádzanárske zápasy. Pomocou týchto stávok si môžete staviť na to, či tím vyhrá ligu alebo podujatie. Môžete tiež staviť na šancu tímu prejsť cez skupinovú fázu alebo celú sezónu. Tento typ stávkovania na hádzanú vám umožňuje uzatvárať stávky na výsledok zápasu, ktorý sa práve deje. Mali by ste si uvedomiť, že šance na výkon každého tímu sa líšia. Vždy môžete uzavrieť stávku v hodnote niekoľkých dolárov.

Obľúbeným typom stávkovania na hádzanú je hendikepová stávka. Toto je špecifickejšie ako ostatné dva typy stávok. Pri stávkovaní na handicap odhadujete, koľko gólov tím strelí. Táto stávka je v hádzanej veľmi bežná, keďže oba tímy často strelia minimálne 20 gólov. Vo väčšine prípadov budete chcieť staviť na tím, ktorý má výhodu v domácom publiku. Preto je dôležité pochopiť, ako prostredie ovplyvní výsledok zápasu ešte pred podaním stávky.

Ďalším typom stávkovania na hádzanú je stávka nad/pod. Táto stávka je postavená na jednoduchej štruktúre 2-cestných stávok. Stávková kancelária stanoví celkové skóre hry na základe talentu a zručností tímov. Stávkujúci sa potom musia rozhodnúť, či bude konečné skóre vyššie alebo nižšie ako zverejnené skóre. Tento typ stávky je však zložitejší ako stávka nad/pod, ktorá je založená na konečnom zázname tímu.

Existuje mnoho typov stávkovania na hádzanú a vy si budete chcieť vybrať tie, s ktorými sa cítite najpohodlnejšie. Niektoré z najjednoduchších stávok sú víťazi zápasov, stávky nad/pod a stávky. Bez ohľadu na vaše preferencie je dôležité držať sa tých, ktorých dobre poznáte a dobre rozumieť tomu, ako staviť. A nikdy nezabúdajte, že stávkovanie pod/nad je najkomplikovanejší typ.