Ako Staviť na Hádzanú

Ak sa venujete hádzanej, určite ste už premýšľali nad tipovaním výsledkov. Hra má však oveľa viac možností. Môžete napríklad staviť na súčty nad/pod súčet zápasu. Pri tomto type stávky tipujete, že tím strelí viac gólov ako jeho súper, alebo že tím strelí menej gólov. Kurzy na celkovú výhru/prehru sa pohybujú od -110 do +130.

Môžete si tiež staviť na víťaza turnaja. Väčšina hádzanárskych turnajov sa koná každoročne a stávky na úplného víťaza vyžadujú víťazný tím. Výplaty sú určené kurzom peňažnej línie na meno každého tímu. Ak vyhráte, vyhráte stanovenú sumu. Ak prehráte, prehráte. Môžete teda staviť na súčet pod/nad súčet hry a stále máte zisk.

Kurzy na hádzanársky zápas sa značne líšia a mali by ste poznať možnosti stávok na každý zápas. Nemecká Bundesliga je najpopulárnejšou ligou na svete a začína v auguste. Pozostáva z 18 tímov a ponúka postup a zostup. Medzi ďalšie súťaže v tomto športe patrí španielska Liga ASOBAL, v ktorej pôsobí šestnásť tímov, a LNH Starligue, ktorá zahŕňa 14 tímov. Toto je vzrušujúci spôsob stávkovania na hru.

Hádzanárske zápasy sú často kratšie, takže si možno budete chcieť pozrieť priamy prenos, či nenájdete skvelú cenu. Na rozdiel od futbalu trvajú hádzanárske zápasy 60 minút a môžu priniesť solídne zisky. Vyplatiť môžete samozrejme kedykoľvek. Ak to však urobíte predčasne, prídete o maximálnu možnú výhru. Ak sa vám podarí nájsť najlepšiu cenu, môžete vyplatiť peniaze, keď sú kurzy najnižšie.

Rovnako ako pri futbale, aj pri hádzanej sa možnosti stávok veľmi líšia. Aj keď si môžete vybrať z rôznych typov stávok, najlepšie je držať sa vysokoprofilového tímu. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete stávkovať, existuje veľa spôsobov, ako staviť na hru. Existuje tiež široká škála možností stávkovania. V skutočnosti môžete dokonca staviť na remízu. Existuje mnoho rôznych zdrojov tipov na stávkovanie na hádzanú, z ktorých si môžete pozrieť denné zápasy.

Možnosti stávkovania na hádzanú sa pohybujú od jednoduchých až po zložité. Môžete si napríklad staviť na počet strelených gólov počas zápasu. Zápas na strelenie gólu je skvelým miestom na stávkovanie na celkový súčet. Celkovo 45 gólov je ideálna stávka pre fanúšikov tohto športu. Táto stávka sa vyplatí, ak oba tímy strelia viac gólov ako ich súper. Ďalšie dve možnosti stávok na hádzanú sú stávky nad/pod.

Ďalšou možnosťou stávkovania na hádzanú je staviť na to, koľko tím vyhrá zápas. Táto stávka sa uzatvára pomocou jednoduchej štruktúry stávok nad/pod. Ak tím vyhrá o určitú sumu, vyhrá. Tím, ktorý je pod stanovenou sumou, však nemôže vyhrať. Ak je súčet pod/nad vyšší ako konečné skóre, stávka je prehrávaná.